Sequessome™-i tehnoloogia

 

Efektiivsed biolubrikandid

FLEXISEQ™ on veepõhine geel, mis sisaldab rohkesti Sequessome™-i vesiikuliteks nimetatavaid mikrosfääre ehk mikroskoopilisi kerakesi. Need kerakesed on valmistatud fosfolipiidide molekulidest, mis esinevad organismis loomulikult ja millest osa parandab liigesevedeliku libestavaid omadusi.

Lisaks on Sequessome™-i vesiikulid ülielastsed ja kokkusurutavad, mis veelgi parandab nende libestavaid omadusi.

 

 

 

 

 

  

 

Teekond liigese sisemusse

Pärast FLEXISEQ™-i nahale kandmist hakkab veepõhine geel kuivama. See aktiveerib geelis sisalduvad Sequessome™-i vesiikulid.

Sequessome™ armastab vees olla, nii et kui seda ümbritsev vesi aurustub, hakkab see otsima lähimat veeallikat naha alt. Ülielastsed mikrosfäärid pääsevad kergesti naharakkude vahele ja liiguvad olemasolevaid rakuvaheruume pidi sujuvalt edasi.

FLEXISEQ™-i geeli kiht sisaldab miljoneid Sequessome™-i vesiikuleid. Selline suur hulk nahka tungivaid mikrosfääre sunnib juba nahas olevaid mikrosfääre veel sügavamale liikuma. Selle tagajärjel liiguvad Sequessome™-i vesiikulid läbi naha all olevate kudede sügavamale kuni liigeseni, kus on neile sobiv vett sisaldav keskkond liigesevedeliku näol.

 

 

 

Osteoartroosist haaratud liiges

Liigesesse jõudnud Sequessome™-i vesiikulid suunduvad kõhre poole ja kuhjuvad kahjustatud kõhrepindadele, moodustades libestavate fosfolipiidide kihi.

Selliselt toimides taastavad Sequessome™-i vesiikulid vähenenud liigesevedeliku kihi, mis tavaliselt tervet kõhre katab. See vähendab tõendatult valu ja liigese jäikust. Pikemaajalisel kasutamisel võib kõhre edasine hävimine aeglustuda.

 

 

 

Sequessome™ -i vesiikulid katavad kahjustatud kõhre

  • Väiksem hõõrdumine
  • Valu väheneb
  • Jäikus väheneb