Privaatsuspoliitika

Seda Privaatsus- ja küpsiste poliitikat (edaspidi - Poliitika) kohaldatakse sel juhul, kui külastate www.flexiseq.ee veebilehte. Seda Poliitikat ei kasutata, kui sirvite teiste ettevõtete veebilehti, kuhu te satute www.flexiseq.ee veebilehe kaudu.

Oma veebilehe külastajate andmeid kogume juhindudes Leedu Vabariigi isikuandmete kaitse seadusest, Leedu Vabariigi elektroonilise side seadusest, Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusest, teistest seotud õigusaktidest ja kontrollivate asutuste juhistest.

Kogutavad andmed

Kasutades küpsiseid kogume andmeid külastajate tegevuste kohta meie veebilehel. Küpsiste tüübid ja nende otstarve on esitatud alljärgnevas tabelis.

Me kaitseme www.flexiseq.ee veebilehe külastajate kohta kokku kogutud andmeid vastutustundlikult kahjude, lubamatu kasutamise ja muutmise eest. www.flexiseq.ee töötajad on kirjalikult kohustunud mitte avalikustama kolmandatele isikutele ja mitte levitama saadud teavet ettevõtte klientide kohta, sh www.flexiseq.ee veebisaidi külastajate kohta.

Küpsiste kasutamine

Kui te külastate www.flexiseq.ee veebilehte, soovime tagada, et esitatud teave ja veebilehe funktsioonid oleksid kohaldatud kasutamiseks vaid teile. Selleks on vajalikud küpsised (inglise keeles cookies). Need on väikesed informatsioonielemendid, mida säilitatakse teie veebibrauseris. Need aitavad meil teid ära tunda kui varasemat www.flexiseq.ee veebilehe külastajat, salvestada teie kodulehe külastamise ajaloo ja kohaldada selle järgi sisu. Samuti aitavad küpsised tagada kodulehe ladusa veebilehe toimimise, lubavad jälgida www.flexiseq.ee veebilehe külastamise kestvust, sagedust ning koguda statistilist teavet www.flexiseq.ee veebilehe külastajate arvu kohta. Nende andmete analüüsimine lubab meil veebilehte täiendada, muuta see teile kasutamiseks mugavamaks. Kui külastate www.flexiseq.ee veebilehte, võite anda teada, kas nõustute küpsiste kasutamisega. Kui ei nõustu, et teie arvutisse või mõnda teise seadmesse salvestatakse küpsiseid, võite nõusoleku alati tühistada muutes valikuid ja kustutades salvestatud küpsised.

Andmed kasutatavate küpsiste kohta

 

Kui soovite saada rohkem teavet küpsiste kohta, näiteks, kuidas neid hallata või ära kustutada, võite külastada veebilehte http://www.allaboutcookies.org.

Kui soovite teada saada, kuidas peatada veebilehe jälgimist Google Analytics küpsiste abil, võite külastada veebilehte http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Küpsiste tüübid

Seansi küpsised
Seansi küpsised võimaldavad teid tuvastada ühe meie veebilehe külastuse ajal, et kõik lehel olevad muudatused või valikud jääksid meelde liikudes ühelt lehelt teisele. Need küpsised võimaldavad kiiresti ja hõlpsasti navigeerida paljudel veebilehtedel, ilma, et oleks teavet töödelda iga kord, kui külastate uut kohta. Seansi küpsised on ajutised ja kustutatakse kohe pärast brauseri sulgemist või saidilt välja logimist.

Püsivad küpsised
Püsivad küpsised on sellised küpsised, mis jäävad teie arvutisse teatud aja jooksul pärast sirvimisseansi lõppu ja võivad seetõttu fikseerida teatud kasutajate valikuid või toiminguid, kui külastatakse veebilehte uuesti.

Esimese osapoole küpsised
Tegemist on küpsistega, mis on vajalikud, et www.flexiseq.ee veebileht saaks nõuetekohaselt funktsioneerida.

Kolmanda osapoole küpsised
Tegemist on küpsistega, mida kasutavad teised organisatsioonid meie veebilehe kaudu. Meie www.flexiseq.ee veebilehel kasutatavad Google Analytics küpsised on ette nähtud veebilehe külastatavuse analüüsimiseks. Google Analytics kogub anonüümselt teavet külastajate arvu, asukoha kohta, kust meie veebilehti siseneti, ja milliseid veebilehele osasid külastajad külastasid. Need küpsised on loodud süsteemile Google Analytics. Rohkem teavet Google Analytics kohta – http://www.google.com/analytics.

Igasugust teavet, mis on kokku kogutud küpsiste kaudu, säilitatakse kuni küpsiste kehtivusaja lõpuni ja seda ei kasutata muul kui selles Poliitikas nimetatud eesmärgil.

 

Meie veebilehel on viiteid teiste isikute, ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele. Juhime tähelepanu sellele, et www.flexiseq.ee ei vastuta selliste veebilehtede sisu või nende kasutatavate privaatsuse tagamise põhimõtete eest. Kui klõpsate viitele www.flexiseq.ee veebilehel ja satute teistele veebilehtedele, peaksite eraldi tundma huvi nende privaatsuspoliitika vastu.

Teie õigused

Teil on õigus tutvuda enda isikuandmetega, mis on saadud kasutades küpsiseid, ja mida me töötleme. Lisaks on teil õigus nõuda parandada puudulikud, ebatäpsed oma andmed.