Mis on FLEXISEQ®?

FLEXISEQ on Sequessome™-i vesiikuliteks nimetatavaid nanoosakesi sisaldav geel. Need osakesed suudavad läbida naha ja tungida valutavasse kohta.

 

FLEXISEQ on valu leevendav geel

FLEXISEQ on paikselt nahale kantav geel. FLEXISEQ on välja töötatud spetsiaalselt osteoartroosiga seotud liigesevalu leevendamiseks. Kahe päeva jooksul kaks korda päevas geeliga määrimisest piisab, et liigesevalu hakkaks tunduvalt vähenema.

 

 

FLEXISEQ-i koostisainetel on suurepärane ohutusprofiil

FLEXISEQ ei sisalda mitte mingisuguseid farmatseutilisi ravimeid ja seetõttu on FLEXISEQ-i eelis suurepärane ohutusprofiil. Puuduvad dokumenteeritud riskid, mis võivad olla seotud mitmete tavapäraste valuvaigistavate ravimitega.

 

 

FLEXISEQ on kliiniliselt kontrollitud

FLEXISEQ-il on kliiniliselt tõendatud tugev valuvaigistav ja liigeste liikuvust taastav toime. Sadade patsientide osalusel tehtud uuringutes on tõestatud, et FLEXISEQ on sama tõhusa toimega nagu juhtiv suukaudne retseptiravim.

 

 

 

FLEXISEQ ei ole ravim

FLEXISEQ on registreeritud meditsiiniseadmena. FLEXISEQ ei sisalda farmatseutilise toimega koostisaineid. See tähendab, et FLEXISEQ ei sisalda mitte mingeid ravimeid, millel võiksid tekkida koostoimeid ravimitega, mida te valu või millegi muu vastu manustate.